Są opóźnienia na radarowej

Kategoria: Dzielnica Utworzono: wtorek, 20 wrzesień 2011 Daniel Kossakowski

Radarowa KlukowoTermin oddania do ruchu ul. Radarowej zostaje przesunięty z 18 września na 1 października 2011 r. godz. 8.00.

Usunięto już kolizje uzbrojenia podziemnego z budowanym układem drogowym ul. Radarowej. Do tej pory także wykonano wymianę podsypki, szyn i podkładów na prawej jezdni ul. Słowackiego.

Rozpoczęły się prace związane z przebudową drugiej części przejazdu kolejowego na lewej jezdni Słowackiego. W ostatnim tygodniu września zaplanowane jest układanie warstwy ścieralnej na odcinku od ronda przy ul. Spadochroniarzy do ronda przy firmie Intel.

Około 01.10.2011 r. zostanie zamknięta prawa jezdnia ul. Słowackiego na odcinku leśnym. W tym czasie będą prowadzone roboty związane z budową rowów infiltracyjno – odparowujących, poboczy, zatok autobusowych oraz układaniem warstwy ścieralnej. Ruch na odcinku leśnym zostanie poprowadzony lewą jezdnią ul. Słowackiego.

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.