Utrudnienia w ruchu drogowym

Kategoria: Dzielnica Utworzono: piątek, 20 maj 2011 Daniel Kossakowski

Budowa Słowackiego - KlukowoPoważne zmiany w ruchu czekają kierowców i mieszkańców Klukowa w związku z realizacją zadania pierwszego budowy nowej trasy Słowackiego.

Przypomnijmy, że do końca 2014 roku przejedziemy się dwupasmową, dziesięciokilometrową drogą łączącą lotnisko z gdańskim portem.

Realizacja zadania pierwszego - tak zwanego odcinka lotniskowego - ma polegać na wybudowaniu  nowej infrastruktury technicznej - kanalizacji deszczowej i oświetlenia ulicznego - oraz budową nowego ronda.

W sobotę, 21 maja o godz. 7 zostanie wprowadzona zmiana w ruchu związana z zamknięciem ul. Spadochroniarzy, na odcinku od skrzyżowania istniejącej ul. Słowackiego z ul. Spadochroniarzy w kierunku osiedla Klukowo, na długości ok. 200 m.

Jak zapowiada inwestor utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet do dwóch miesięcy! Dokładną mapkę z przedstawionymi zmianami w ruchu drogowym mogą Państwo zobaczyć poniżej.

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.