Polityka prywatności

Utworzono: czwartek, 01 listopad 2018 Daniel Kossakowski

Serwis Matarnia24.pl z najwyższą starannością dba o prawo do prywatności swoich użytkowników. Polityka prywatności dotyczy przetwarzania danych osobowych każdego użytkownika serwisu i wchodzących w jego skład stron. Redakcja zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności, jednakże zmiany nie naruszą podstawowej zasady - nie wykorzystujemy danych personalnych i adresowych użytkowników do własnych celów marketingowych oraz nie udostępniamy ich podmiotom trzecim (pod warunkiem, że nie zostaniemy do tego zobligowani przez prawo).

Przechowywane dane

W zależności od części serwisu Matarnia24.pl dane użytkowników przetwarzane są na różne sposoby. Opisaliśmy je poniżej.

Formularz kontaktowy

Kontaktując się z redakcją za pomocą formularza dostępnego na stronie użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych (w tym imienia, nazwiska, adresu e-mail) zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

Komentarze

Obsługę systemu opinii w serwisie świadczy operator systemu disqus.com, redakcja portalu Matarnia24.pl w żaden sposób nie przetwarza danych użytkowników komentujących artykuły.

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.