Cyrk Arlekin zaprasza!

Kategoria: Gdańsk Utworzono: poniedziałek, 17 wrzesień 2012 Daniel Kossakowski

Magiczny świat cyrku Arlekin zaprasza na występ do Osowej! Z gościnnymi występami zawita reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja.

W tym roku Arlekin świętuje swój jubileusz 15-lecia istnienia a przez te lata stał się jednym z najbardziej znanych cyrków polskich.

W międzynarodowym programie sezonu 2012 wystąpią artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Egiptu.

Na arenie i pod kopułą cyrku zobaczymy m.in. atrakcyjne popisy na kołach śmierci duetu Turk, akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira, ekwilibrystykę na wałkach, taniec z ogniami i wężami oraz tajemnicze lalki nanajskie.

Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr, a zespól klownów przedstawi zaczarowany świat baniek mydlanych. W egzotycznym tańcu egipskim zaprezentuje się uczestnik programu Mam Talent Ibrahim Mahmud, a rewelacyjną żonglerkę wykonana najmłodszy polski żongler - Jakub.

Na arenie zobaczymy również koniki polskie, kozy, muflony i lamy. Czworonożnych artystów do tego popisu przygotował i czuwa nad ich występami nestor areny polskiej Zbigniew Sikora. Publiczność bawi znakomity clown  Picaro. Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku.

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.