Kto zabierze nasze śmieci?

Kategoria: Gdańsk Utworzono: niedziela, 21 kwiecień 2013 Daniel Kossakowski

Komisja przetargowa Zarządu Dróg i Zieleni w Gdańsku wybrała najkorzystniejsze oferty w przetargu na odbiór odpadów komunalnych w Gdańsku od 1 lipca.

W pięciu na sześć rewirów najlepsza okazał się oferta PRSP S.A. Tylko w rejonie V, do którego zalicza się miedzy innymi Klukowo i Matarnia zwyciężyła inna firma.

W rewirze V najkorzystniejsze warunki odbioru odpadów zaproponowała firma REMONDIS Warszawa Sp. z o.o, do tej sekcji miasta zaliczają się osiedla: Żabianka, Wejhera, Jelitkowo, Tysiąclecia, Oliwa, Osowa, Matarnia, Klukowo, Kokoszki, Jasień.

  • Cena ofertowa ogółem brutto: 9.561.159,81
  • Cena jednostkowa netto (cena jednostkowa za odbiór i transport 1 tony odpadów mokrych, suchych i nieposegregowanych): 107,92

Wybór najkorzystniejszej oferty w przetargu nie oznacza rozstrzygnięcia przetargu. Przez 10 dni ZDiZ będzie oczekiwać ewentualnych odwołań. Brak odwołań oznacza zatwierdzenie wyników przetargu.

 

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.