Jedenaście nowych ławek w Matarni. Zaproponuj gdzie!

Kategoria: Rada dzielnicy Utworzono: środa, 29 sierpień 2018 Łukasz Richert

GZDiZ ogłosił przetarg nieograniczony na dostawę oraz montaż małej architektury na terenie miasta. 11 nowych ławek wzbogaci przestrzeń Matarni do końca roku. Prosimy mieszkańców o wskazanie lokalizacji gdzie nowe ławki powinny stanąć.

Dzięki środkom z tegorocznego budżetu rady dzielnicy oraz uzyskanym dodatkowym środkom z puli miejskiej nasza dzielnica wzbogaci się o kolejnych 11 ławek. W ubiegłym roku przybyło 8 ławek, więc z satysfakcją przekazujemy że liczba miejsc gdzie będzie można odpocząć znacząco się zwiększy.

Zapraszamy mieszkańców naszej dzielnicy do przesyłania propozycji gdzie nowe ławki powinny zostać zainstalowane. Lokalizację proszę zgłaszać na skrzynkę rady: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czekamy na Wasze propozycje!

Więcej o nowym przetargu w ramach którego ponad 300 sztuk mebli miejskich przybędzie w Gdańsku można przeczytać tutaj: https://www.gdansk.pl/wiadomosci/lawki-siedziska-donice-300-miejskich-mebli-przybedzie-w-gdansku-zobacz-gdzie,a,123177