II sesja Rady Dzielnicy Matarnia

Kategoria: Rada dzielnicy Utworzono: piątek, 12 kwiecień 2019

Zapraszamy na II sesję Rady Dzielnicy Matarnia, która odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku (piątek) o godz. 18:30.

Mieszkańców zainteresowanych życiem swojej okolicy zapraszamy do sali konferencyjnej w siedzibie rady dzielnicy przy ulicy Słowackiego 140. Każdy może wziąć udział w obradach.

Czytaj więcej...

Kanalizacja deszczowa na osiedlach Matarnia i Muzyczne

Kategoria: Rada dzielnicy Utworzono: piątek, 12 kwiecień 2019

Po wielu latach od budowy, w końcu kanalizacja deszczowa na osiedlach Matarnia i Muzyczne zostanie przejęta na majątek Miasta!

Dzisiaj Rada Dzielnicy otrzymała pismo z Wydziału Gospodarki Komunalnej. Oznacza początek końca problemów z jej niedrożnością i regularnymi awariami.

Czytaj więcej...

Wystarowała II kadencja Rady Dzielnicy Matarnia

Kategoria: Rada dzielnicy Utworzono: środa, 10 kwiecień 2019

We środę 10 kwietnia o godz. 18.00 w Ratuszu Miasta Gdańska, czternastu z piętnastu nowo wybranych Radnych Dzielnicy Matarnia złożyło ślubowanie i otrzymało zaświadczenia pełnienia funkcji radnego.

Następnie w siedzibie Rady Dzielnicy działalność nowej kadencji rady zainaugurował Radny Miasta Gdańska Jan Perucki.

Czytaj więcej...

Zaprzysiężenie radnych dzielnicy

Kategoria: Rada dzielnicy Utworzono: piątek, 29 marzec 2019

Przewodnicząca rady miasta Gdańska, Agnieszka Owczarczak, zaprasza nowo wybranych radnych dzielnicy Matarnia na uroczyste ślubowanie oraz wręczenie zaświadczeń miejskiej komisji wyborczej ds. wyborów w jednostkach pomocniczych w Gdańsku.

Zebranie odbędzie się 10 kwietnia 2019 o godzinie 18:00 (środa) w sali obrad rady miasta Gdańska (1 piętro, sala 204) w nowym ratuszu przy ul. Wały Jagiellońskie 1.

Czytaj więcej...

Podkategorie

  • Kandydaci - 2019

    Przedstawiamy czytelnikom kandydatów na drugą kadencję rady dzielnicy Matarnia. Oficjalnie do wyborów zgłosiło się 24 osób, w wieku od 24 do 64 lat. Poniżej przedstawiamy sylwetki tych, którzy zdecydowali się odpowiedzieć na pytania zadane przez redakcję Matarnia24.pl.

    Wszystkim kandydatom przedstawiliśmy ten sam zestaw pytań - chcieliśmy się co nieco dowiedzieć o ich wykształceniu, pracy, przynależności partyjnej, poglądach i pomysłach na funkcjonowanie w przyszłej radzie dzielnicy. Zachęcamy do lektury i zadawania pytań w komentarzach! Kandydujesz? Daj się poznać!