Kandydacie, daj się poznać!

Kategoria: Nowości Utworzono: sobota, 16 marzec 2019 Daniel Kossakowski

Ten artykuł jest trochę inny niż zwykle, kierujemy go nie do naszych czytelników, ale 24 kandydatów na radnych dzielnicy w najbliższej kadencji - będziemy ich wybierać  24 marca.

Nasza redakcja postanowiła przybliżyć sylwetki wszystkich kandydatów - żebyśmy ich poznali! Jeśli kandydujesz napisz na naszą redakcyjną skrzynkę - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla wszystkich kandydatów przygotowaliśmy ten sam zestaw pytań. Zapytamy ich między innymi o wykształcenie, o to czym się zajmują na co dzień, dlaczego kandydują i co chcieliby zmienić. Jak tylko uzyskamy te informacje to przygotujemy specjalną zakładkę w serwisie Matarnia24.pl, w której przedstawimy kandydatów. Wybierzmy świadomie!

Aktualna lista sylwetek kandydatów, którzy skontaktowali się z nami i odpowiedzieli na pytania redakcji dostępna jest pod adresem: http://matarnia24.pl/kandydaci-2019.html

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.