Co z tymi kotami?

Kategoria: Klukowo Utworzono: środa, 20 grudzień 2017 Daniel Kossakowski

Od około trzech tygodni w okolicy SP82 kręci się młody kot - czarny z białym krawatem. Dzieci zaczynają go dokarmiać. Jeśli ktoś go szuka - warto spojrzeć w okolice szkoły.

Z kolei odnośnie innego kota, ale w dużo mniej przyjemnych okolicznościach, napisał do nas czytelnik Dawid - którego niezapowiedziana kocia wizyta zakończyła się sporą raną.

Teraz poszukujemy właściciela szarego syberyjskiego rasowego kota, który kręci się po naszej dzielnicy. Przycupnął u nas na tarasie. Wpuściliśmy do środka... no i dziabnął do krwi żonę. Teraz grozi jej szczepienie na wściekliznę - relacjonuje.

Nie chodzi tutaj o konsekwencje dla właścicieli. Kota trzeba w domu obserwować. Jeśli mu nic nie będzie przez 7 dni to ciężka seria terapii przeciw wściekliźnie nie będzie potrzebna. Jeżeli ktoś coś wie na ten temat - proszony jest o kontakt pod numerem: 601 671 000.

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.