Nowy rok, nowe wyzwania!

Kategoria: Klukowo Utworzono: czwartek, 29 grudzień 2016 Daniel Kossakowski

Zapraszamy czytelników do wzięcia udziału we wspólnych zajęciach Zumba Fitness, które prowadzone są w Klukowie.

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godz 19.20 w klukowskiej szkole. Koszt pojedynczych zajęć to 20 zł (są też zniżki dla uczniów i rodziców z dziećmi).

Nie ma podziału na grupy, każdy może dołączyć w każdej chwili i cieszyć się razem z nami. Zastanawiasz się czy Zumba jest dla Ciebie? Lubisz tańczyć, ćwiczyć? Lubisz się uśmiechać? Masz dystans do siebie? Posiadasz wygodne buty? Lubisz się zmęczyć? Lubisz poznawać nowych ludzi? Jesteś systematyczny? Jeśli choć jedna rzecz do Ciebie pasuje, te zajęcia są dla Ciebie, przyjdź, przekonaj się, że warto.

Podczas 55 minutowych zajęć:

  • wypijesz przynajmniej 1 litr wody,
  • zmęczysz się i mocno spocisz,
  • wzrośnie Ci poziom endorfin do maximum,
  • będziesz zadowolony z samego siebie i dumny, że po prostu się ruszasz!

Przy systematycznym udziale w zajęciach wyrzeźbisz swoje ciało, zgubisz zbędne kilogramy, poczujesz się lżej i dowiesz się jak ważny w naszym codziennym życiu jest ruch.

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godz 19.20 w Szkole Podstawowej nr 82 w Gdańsku Klukowie przy ul. Radarowej – sala gimnastyczna. Koszt pojedynczych zajęć to 20 zł, ponadto:

  • 10 zł – uczeń szkoły nr 82
  • 25 zł – rodzic plus dziecko ze szkoły nr 82
  • 30 zł – rodzic plus dziecko (5 do 16 lat)

Zajęcia prowadzi licencjonowany Instruktor Zumba Fitness, Zumba Kids i Zumba Kids Jr - Marta Kuczyńska - tel: 533 652 829.

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.