Świąteczny kiermasz w SP82 - podziękowania

Kategoria: Klukowo Utworzono: wtorek, 13 grudzień 2016 Daniel Kossakowski

10 grudnia w szkole w Klukowie odbył się świąteczny kiermasz, na który zapraszaliśmy w tym artykule. Frekwencja dopisała!

Za pośrednictwem naszego portalu dyrekcja postanowiła podziękować wszystkim gościom oraz zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia.

Dyrekcja szkoły w Klukowie pragnie podziękować uczniom, rodzicom, przyjaciołom szkoły, przedstawicielom Rady Dzielnicy Matarnia i Kokoszki, panu radnemu Mariuszowi Andrzejczakowi, pisarzowi Andrzejowi Perepeczce za udział w Kiermaszu Świątecznym.

Wielkie ukłony dla sponsorów: nadleśnictwa Gdańsk, nadleśnictwa Gdynia, pana leśniczego M. Tokarczyka, rodziny Baszkowskich, Rady Rodziców.

Słowa uznania kierujemy też do wszystkich klas za pomoc materialną w przygotowaniu dekoracji. Wszystkim, którzy piątkowy wieczór spędzili z nami na przygotowaniach składamy serdeczne podziękowania.

Dziękujemy też za wszystkie przyniesione fanty, pomoc w przygotowaniu Szlachetnych Paczek, wszelkie dary dla potrzebujących. Radzie Rodziców gratulujemy wspaniałej organizacji.

Każdemu z Państwa, którzy dołożyliście wszelkich starań, aby wasze pociechy przeżyły wspaniały, niezapomniany dzień. Dziękujemy za cudowną, rodzinną atmosferę. Za wspieranie działań na rzecz szkoły. Jesteście wspaniali! - dyrekcja i grono pedagogiczne SP82.

Zobacz zdjęcia z kiermaszu:

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.