Złodzieje znowu grasują w Klukowie!

Kategoria: Dzielnica Utworzono: czwartek, 29 październik 2015 Daniel Kossakowski

Napisał do nas czytelnik Krzysztof, by ostrzec mieszkańców Klukowa przed złodziejami, którzy ostatnio postanowili go odwiedzić, i bynajmniej nie była to kawa.

Włamywacze polowali pomiędzy godziną 10, a 13:30. Do domu dostali się przez drzwi tarasowe, ustawione w trybie mikro wentylacji. Wygląda na to, że znaleźli na to wytrych.

Temat wraca jak bumerang, stąd apelujemy o wzmożoną czujność. Jeżeli wiedzą Państwo, że kogoś nie powinno być w domu, bo zwykle jest w pracy, a coś się dzieje na posesji - proszę się nie bać i od razu dzwonić na 997, lub bezpośrednio do dzielnicowego.

Nie jest to pierwsze zgłoszenie poszkodowanych czytelników, także pod obserwacją złodziei może być całe nasze osiedle. Zachęcamy również do zapoznania się z artykułem Jak zabezpieczyć nasz dom przed złodziejami, który napisaliśmy jakiś czas temu, przy okazji poprzedniego apelu o czujność.

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.