Polityka prywatności

Utworzono: czwartek, 01 listopad 2018

Serwis Matarnia24.pl z najwyższą starannością dba o prawo do prywatności swoich użytkowników. Polityka prywatności dotyczy przetwarzania danych osobowych każdego użytkownika serwisu i wchodzących w jego skład stron. Redakcja zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności, jednakże zmiany nie naruszą podstawowej zasady - nie wykorzystujemy danych personalnych i adresowych użytkowników do własnych celów marketingowych oraz nie udostępniamy ich podmiotom trzecim (pod warunkiem, że nie zostaniemy do tego zobligowani przez prawo).

Przechowywane dane

W zależności od części serwisu Matarnia24.pl dane użytkowników przetwarzane są na różne sposoby. Opisaliśmy je poniżej.

Formularz kontaktowy

Kontaktując się z redakcją za pomocą formularza dostępnego na stronie użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych (w tym imienia, nazwiska, adresu e-mail) zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

Komentarze

Obsługę systemu opinii w serwisie świadczy operator systemu disqus.com, redakcja portalu Matarnia24.pl w żaden sposób nie przetwarza danych użytkowników komentujących artykuły.

Redakcja portalu

Utworzono: czwartek, 01 listopad 2018

Redakcja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama na stronie

Utworzono: czwartek, 01 listopad 2018

Reklama na stronie

Radni dzielnicy

Kategoria: Uncategorised Utworzono: wtorek, 12 lipiec 2016 Daniel Kossakowski

Zarząd dzielnicy

Zarząd dzielnicy jest organem wykonawczym, to znaczy wcielającym w życie zarządzenia wynikające z działania rady w naszej dzielnicy. Jego aktualny skład został ustanowiony podczas sesji w czerwcu 2017 roku.

Daniel Kossakowski
Przewodniczący zarządu

Wiesława Krasa
Zastępca przewodniczącego

Krzysztof Gajda
Członek zarządu

 

Rada dzielnicy

Rada (w której skład wchodzi również zarząd dzielnicy) jest organem uchwałodawczym, czyli tworzącym postanowienia dotyczące działań w naszej okolicy. Członkowie zostali wybrani podczas wyborów 6 czerwca 2016.

Łukasz Richert
Przewodniczący rady

Waldemar Żyngiel
Zastępca przewodniczącego

Zbigniew Bogucki

Maria Czechowska

Magdalena Dzięcielska

Krzysztof Gorfon

Irena Górska

Jarosław Kasarab

Robert Kęska

Danuta Korpacka

Jakub Sollich

Anna Zawadzka

 

fot. Grzegorz Mehring / gdansk.pl