Znamy zwycięzców konkursu fotograficznego

Kategoria: Rada dzielnicy Utworzono: czwartek, 14 grudzień 2017 Łukasz Richert

13 grudnia odbyła się ostatnia w tym roku sesja rady dzielnicy Matarnia. Jednym z punktów było rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego Matarnia w obiektywie.

Mieszkańców i uczestników zapraszamy na wręcznie nagród - 18 grudnia do siedziby rady. Lista laureatów i wszystkich prac w dalszej części artykułu.

Konkurs fotograficzny "Matarnia w Obiektywnie" dobiegł końca. Spłynęły do nas bardzo ciekawe zdjęcia obrazujące zarówno te najpopularniejsze, jak i te nieodkryte miejsca w Matarni.  
 
Ideą konkursu było znalezienie i utrwalenie na zdjęciach wyjątkowych miejsc w naszej dzielnicy. W tej chwili wyszukiwarka Google na hasło Matarnia podpowiada głownie obrazy związane z centrum handlowym. Mamy nadzieję, że z upływem czasu w internecie pojawi się coraz więcej wpisów i zdjęć z naszą dzielnicą, ukazujacych jej piękne zakątki. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej zabawy, a zwycięzcom składamy gratulacje!

Dziękując za udział i osobiste zaangażowanie w promocję naszej dzielnicy, chcemy wszystkich Państwa serdecznie zaprosić na spotkanie z poczęstunkiem, na którym autorzy najlepszych prac odbiorą nagrody. Zapraszamy bo warto się spotkać, poznać i porozmawiać w miłej sąsiedzkiej atmosferze.

Zapraszamy w najbliższy poniedziałek (18 grudnia) na godzinę 18.00 do siedziby rady dzielnicy Matarnia przy ul. Słowackiego 140 na uroczystą galę wręczenia nagród.

Zwycięzcy konkursu:

Laureatem I miejsca został Michał Werner.

II miejsce zdobył Szymon Leszczyński.

III miejsce zdobył Wojciech Fuszara.

Wszystkie prace

Poniżej przedstawiamy Państwu wszystkie prace, które brały udział w konkursie.

Konrad Daca

Krystyna Baj

Bernard Kilarski

Magdalena Kuczmańska

Karolina Guzmann

Michał Brennenstuhl

Michał Werner

Aleksandra Sulejman

Agata Brennenstuhl

Szymon Leszczyński

Ania Rucińska

Aleksander Konkol

Wojciech Fuszara

Arkadiusz Sawicki

Pietrusiak Gabriel