Gdzie umieścić kolejne ławki?

Kategoria: Rada dzielnicy Utworzono: czwartek, 07 wrzesień 2017 Daniel Kossakowski

Rada dzielnicy Matarnia zwraca się z prośbą do mieszkańców o wskazanie miejsc, w których Państwa zdaniem wciąż jeszcze brakuje ławek.

Tak jak zapowiadaliśmy w poprzednim artykule, udało się uzyskać fundusze na montaż ławek w dodatkowych czterech lokalizacjach - czekamy na Państwa zgłoszenia.

Zachęcamy mieszkańców, aby zgłaszali swoje propozycje lokalizacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z zastrzeżeniem że ławki mogą stanąć jedynie na terenach miejskich. Jeżeli nie są państwo pewni kto jest właścicielem terenu - bez obaw - sprawdzimy to - mówi Daniel Kossakowski, przewodniczący zarządu dzielnicy.

Każda propozycja zostanie rozpatrzona na najbliższej sesji rady dzielnicy (12 września), a następnie zostaną wybrane cztery najtrafniejsze miejsca. Pozostałe zgłoszenia będą realizowane w miarę możliwości finansowych.

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.