Konkurs na dyrektora SP 82.

Kategoria: Klukowo Utworzono: wtorek, 24 czerwiec 2014 Daniel Kossakowski

Konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej 82.Prezydent Miasta Gdańska ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora szkoły w Klukowie.

Odbędzie się on 25 czerwca o godzinie 13:30 w CKZiU nr 1. Ul.Augustyńskiego 1, sala nr 408, konkurs jest otwarty dla publiczności.

Jeden z kandydatów gościł na zebraniu Rady Rodziców i była to p. Hanna Dahms. Tożsamość pozostałych kandydatów nie jest oficjalnie znana do czasu konkursu.

W prawdzie każdy może pojawić się tego dnia w CKZiU, to zgodnie z obowiązującym prawem pytania kandydatom może zadawać jedynie komisja konkursowa, która decyzję podejmuje podczas zamkniętej części posiedzenia.

Wskład komisji konkursowej wchodzą: 3 przedstawicieli organu prowadzącego, 2 przedstawicieli organu nadzoru pedagogicznego, 1 przedstawiciel rady rodziców, 1 przedstawiciel rady pedagogicznej i po jednym przedstawicielu działających w szkole związków zawodowych.

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.