Przyłącz się do sieci GPEC

Kategoria: Dzielnica Utworzono: poniedziałek, 13 listopad 2017 Daniel Kossakowski

Trwa rozbudowa sieci ciepłowniczej GPEC, która swoim zasięgiem obejmie niektóre ulice Matarni. Dla mieszkańców przygotowano preferencyjne warunki.

Program dotyczy głównie ulic: Budowlanych, Sąsiedzkiej, Agrarnej, ale mieszkańcy pobliskich osiedli również mogą starać się o przyłącze.

Wspólnota mieszkaniowa lub indywidualni właściciele domów do końca listopada mogą zgłosić gotowość na przyłącze do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Będziemy uświadamiać o konsekwencjach palenia złym paliwem i promować ekologiczne sposoby na ogrzewanie - mówi Piotr Dembiński dyrektor ds. handlu w Grupie GPEC - Dla tych, którzy zgłoszą do nas w listopadzie chęć przyłączenia swojego budynku do sieci obniżamy opłatę przyłączeniową do 0 zł. Dodatkowo chętne wspólnoty mogą skorzystać z atrakcyjnych warunków kredytowania u naszego partnera oraz z miejskich dofinansowań na inwestycje.

Jak przyłączyć się do sieci?

Z ciepła z sieci mogą korzystać zarówno spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, jak i odbiorcy indywidualni, czyli mieszkańcy domów jednorodzinnych. W przypadku odbiorców indywidualnych, zainteresowani podłączeniem powinni stanowić ok. 80% jednej ulicy. Od tego, ile osób wyrazi chęć przyłączenia się do sieci, zależy decyzja o jej dalszej rozbudowie.

Aby dołączyć do użytkowników Ciepła Systemowego wystarczy zgłosić chęć przyłączenia się do sieci, a eksperci Grupy GPEC pomogą w wypełnieniu wniosków i dopełnieniu formalności. Więcej informacji: Biuro Obsługi Klientów GPEC, 58 52 43 699, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wejdź na stronę www.zmienogrzewanie.pl i wypełnij formularz, a eksperci oddzwonią w ciągu 24h.

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.