Znamy przeciwników UKS Klukowo

Kategoria: Dzielnica Utworzono: niedziela, 31 lipiec 2011 Daniel Kossakowski

UKS KlukowoZnamy już przeciwników, z którymi zmierzy się UKS Klukowo we wstępnej oraz pierwszej rundzie Pomorskiego Pucharu Polski.

Na początek musimy wygrać mecz przeciw Amidze Przyjaźń. Jeżeli uda nam się zwyciężyć z drużyną z Przyjaźni, czeka nas rozgrywka z ekipą Czarnych Pruszcz Gdański.

Losowanie Pomorskiego Pucharu Polski przydzieliło nam przeciwnika, z którym będziemy mieli okazję spotkać się trzy razy! W weekend 13/14 sierpnia rozegramy mecz rundy wstępnej z ekipą Amigo Przyjaźń. Drużyna jest również pierwszym tegorocznym sparingpartnerem, z którym zmierzy się Klukowo przed sezonem. Amigo jest też członkiem naszej grupy II B klasy, więc tej jesieni spotkamy się na meczu ligowym.

Warto dodać, że Amigo Przyjaźń w zeszłym sezonie również wystartowało w PP, kończąc swój udział na jednym meczu, przegranym wyjątkowo wysoko, bo aż 15:0 z Marynarką Wojenną RP.

Jeśli mecz z Amigo okaże się zwycięski, w kolejnej rundzie przyjdzie nam zmierzyć się z drużyną z okregówki, mianowicie Czarnymi Pruszcz Gdański. Ekipa Czarnych zeszły sezon rozegrała w grupie I okręgówki, zajmując tam 9 miejsce, gromadząc w 26 meczach 32 punkty. Drużyna Czarnych Pruszcz Gdański również wystąpiła w rozgrywkach PP, kończąc udział na II etapie.

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.