Zmiany w ruchu autobusów!

Kategoria: Dzielnica Utworzono: niedziela, 09 październik 2011 Daniel Kossakowski

210 klukowoBudowa Nowej Słowackiego wymusza kolejne zmiany w ruchu autobusów po naszej dzielnicy.

Od dnia 10.10.2011 (poniedziałek), około godz. 14:30 wprowadza się zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej autobusów 110 i 210. Szczegóły przedstawiamy w dalszej części artykułu...

Linia 110 w relacji Wrzeszcz PKP - Port Lotniczy wraca na swoją stałą trasę, przez ul. Radarową, Radiową, Spadochroniarzy.

W relacji Port Lotniczy - Wrzeszcz PKP dla linii 110 obowiązuje trasa: Port Lotniczy - Spadochroniarzy - "Nowa Słowackiego" - Słowackiego - i dalej w kierunku Wrzeszcza PKP, linie 210 i N3 w obu kierunkach zostają skierowane na ul. "Nową Słowackiego", z zajazdem do Portu Lotniczego.

Na ul. "Nowej Słowackiego" obowiązuje tymczasowa para przystanków "Terminal Cargo (n/ż)" dla linii 210 i 110 (dla linii 110 w kierunku Wrzeszcza PKP), przystanek "Firoga" w kierunku Wrzeszcza zostaje zawieszony, w kierunku przeciwnym zostaje przesunięty na jezdnię ul. "Nowa Słowackiego", przystanek "Szybowcowa" w kierunku Wrzeszcza funkcjonuje w tymczasowej lokalizacji, na jezdni ul. "Nowej Słowackiego" w kierunku Portu Lotniczego.

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.