Randka z policją

Kategoria: Gdańsk Utworzono: piątek, 26 październik 2012 Daniel Kossakowski

Kryminalni z Osowy zatrzymali 19-letniego gdańszczanina. Funkcjonariusze ustalili, że włamał się on do altany działkowej i ze środka ukradł przedmioty o łącznej wartości 6 tys. zł.

Wczoraj wieczorem funkcjonariusze zatrzymali go w jednym z mieszkań na terenie Osowy. Nastolatek pojawił się tam, aby spotkać się ze swoją dziewczyną

Funkcjonariusze odzyskali większość łupów pochodzących z włamania. Znaleźli je w altance należącej do 19-letniego sprawcy.

Ponad dwa tygodnie temu 41-letni gdańszczanin poinformował policjantów z Osowy, że ktoś włamała się do jego altanki działkowej przy ul. Galaktycznej.

Łupem złodzieja padł m.in. rower, namiot, głośniki samochodowe, elektronarzędzia, taczka a nawet siekiera, łopata i grabie. Podczas pracy nad tą sprawą kryminalni z Osowy ustalili, że to włamanie ma na swoim koncie 19-latek z Gdańska. Młody gdańszczanin prosto z randki został przewieziony na komisariat. Tam usłyszał zarzuty za kradzież z włamaniem.

Policjanci odzyskali większość z przedmiotów skradzionych podczas włamania. Funkcjonariusze znaleźli je w altanie należącej do 19-letniego sprawcy. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.