Włącz się do akcji Szlachetna paczka

Kategoria: Dzielnica Utworzono: niedziela, 02 grudzień 2012 Daniel Kossakowski

Szlachetna Paczka KlukowoSzkoła w Klukowie przystąpiła do akcji Szlachetna Paczka. Zachęcamy wszystkich by włączyli się do pomocy!

Potrzebujące rodziny opowiadają o swojej trudnej sytuacji wolontariuszom, spotkanym po raz pierwszy w życiu, darczyńcy z pasją przygotowują konkretną pomoc dla nieznajomych i spełniają ich marzenia!

Wybrano rodzinę ze Szczytna, która naprawdę potrzebuje naszej pomocy.

Rzeczy prosimy przynosić do szkoły 5 i 6 grudnia. 8 grudnia spod szkoły wyjedzie transport do Szczytna. Pytania i propozycje prosimy kierować do przewodniczących rad klasowych lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Potrzeby rodziny:

  • Żywność, odzież i obuwie, łóżko – rodzina nie posiada własnego, a wkrótce przeprowadzi się do nieumeblowanego mieszkania komunalnego.
  • Żywność trwała: Jakich produktów żywnościowych potrzebuje rodzina: Herbata, Ryż, Kasza, Makaron, Mąka, Cukier, Olej, Dżem,Konserwy mięsne.
  • Środki czystości: Jakich środków czystości potrzebuje rodzina: Proszek do prania, Płyny czyszczące, Płyn do mycia naczyń, Szampon, Pasta do zębów, Mydło/żel myjący.
  • Odzież dla dziewczynek i mile widziana również dla ich mamy o rozmiarze 42/44.
Większość potrzebnych rzeczy jest już zbierana przez poszczególne klasy ale … potrzebne są jeszcze:
  • środki czystości- każda ilość
  • żywność trwała- każda ilość
  • poduszka, pościel
  • odzież różna w podanych rozmiarach - tylko w stanie bardzo dobrym, a bielizna lub rajstopy - tylko nowe.

Więcej informacji na stronie rady rodziców.

Zobacz spot reklamowy akcji Szlachetna paczka:

{video}video/tv_paczka{/video}

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.