Unilever inwestuje w ochronę środowiska w Baninie

Kategoria: Reportaże Utworzono: piątek, 07 wrzesień 2012

Unilever Banino OczyszczalniaFabryka lodów Algida w Baninie wzbogaciła się o nowoczesną biologiczno-chemiczną podczyszczalnię ścieków.

W dalszej części artykułu przedstawiamy szczegóły oraz relację z uroczystego otwarcia wartej ponad dwa miliony euro inwestycji!

Czytaj więcej...

Oni zamieniają piasek w złoto!

Kategoria: Reportaże Utworzono: niedziela, 13 maj 2012

Intel Gdańsk Klukowo"My zamieniamy piasek w złoto" - tymi słowami podsumował Ryszard Malinowski, wiceprezes koncernu Intel, pozycję tego giganta na ogólnoświatowym rynku komputerowym.

Nietrudno zauważyć, że mieszkańcom Klukowa od paru lat towarzyszą ogromne kompleksy budynków, w których nawet mieszkańcy dzielnicy nie wiedzą co się wyrabia.

Czytaj więcej...

Czad - cichy zabójca

Kategoria: Reportaże Utworzono: czwartek, 01 grudzień 2011

Komin KlukowoStraż Pożarna ostrzega: każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem węgla, potocznie zwanego czadem, ginie kilkadziesiąt osób.

Bardzo często nie ma to związku z powstaniem pożaru, a wynika jedynie z niewłaściwej eksploatacji budynku i znajdujących się w nich urządzeń i instalacji grzewczych. Chcielibyśmy przytoczyć Państwu kilku informacji oraz praktycznych porad związanych z tym zagadnieniem.

Czytaj więcej...