Gdański tydzień bezpieczeństwa ekonomicznego

Kategoria: Gdańsk Utworzono: poniedziałek, 08 maj 2017 Daniel Kossakowski

Masz problemy finansowe? Nie wiesz gdzie udać się po pomoc, kiedy zalegasz z czynszem? Zrób pierwszy krok i zasięgnij informacji!

Od 8 do 12 maja, w różnych instytucjach, odbywać się będzie Tydzień Bezpieczeństwa Ekonomicznego. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad.

Zapraszamy mieszkańców Gdańska do udziału w innowacyjnym ogólnomiejskim wydarzeniu organizowanym w ramach wdrażania Programu Bezpieczeństwa Ekonomicznego i Wsparcia Osób Zadłużonych oraz kampanii informacyjnej Bądź rozważny. Nie daj się oszukać.

Akcja ma charakter edukacyjny, a jej najważniejszym celem jest zwiększenie świadomości prawnej gdańszczan oraz pokazanie skutecznych sposobów, jak nie dać się oszukać i jak poradzić sobie z zadłużeniami. Istotne jest również szerzenie wiedzy ekonomicznej oraz wypromowanie odpowiedzialnej postawy przy korzystaniu z powszechnie dostępnych usług finansowych.

Więcej na ten temat i terminy spotkań oraz prezentacji dostępne są na stronie miasta: http://www.gdansk.pl/urzad-miejski/Gdanski-Tydzien-Bezpieczenstwa-Ekonomicznego,a,76599

Szczegóły na temat spotkań dostępne są na plakacie:

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.