Zapraszamy na Color Day PG!

Kategoria: Gdańsk Utworzono: wtorek, 12 maj 2015 Daniel Kossakowski

Zapraszamy do udziału w festiwalu Color Day PG! Akcja jest organizowana przez studentów Politechniki Gdańskiej, którzy pomagają Pomorskiemu Hospicjum dla Dzieci.

Impreza składa się z dwóch części – Color Run, czyli bieg, w którym uczestnicy posypują się kolorowymi proszkami oraz Color Fest – festyn, gdzie czeka mnóstwo atrakcji.

Te atrakcje to między innymi licytacje gadżetów i pamiątek przekazanych przez sławne osobistości, koncerty oraz sypanie kolorowych proszków przez zgromadzoną publiczność.

Całe wydarzenie odbędzie się 31 maja, wyróżnikiem od innych imprez są kolory! Jednak nie to jest najważniejsze dla organizatorów - przede wszystkim chcą jak najbardziej zachęcić studentów oraz mieszkańców Trójmiasta do pomocy małym podopiecznym hospicjum.

To z myślą o tych maluchach przygotowujemy całą imprezę - zapewniają organizatorzy, i dodają: podczas rejestracji do Color Run, każdy zawodnik wpłaca symboliczną cegiełkę w wysokości 10 zł. Następnie podczas Color Fest przeprowadzane są licytacje przedmiotów ofiarowanych przez Gwiazdy wspierajace naszą akcję. Cały dochód – zarówno z rejestracji uczestników biegu, jak i z licytacji – przekazywany jest Pomorskiemu Hospicjum dla Dzieci.

Zainteresowanych wzięciem udziału odsyłamy do oficjalnej strony Color Day PG - http://colordaypg.pl/rejestracja/

Zobacz zdjęcia z poprzedniej edycji Color Day:

Autorem tego tekstu jest Daniel Kossakowski.

Twórca i główny redaktor serwisu Klukowo.com oraz Matarnia24.pl od 2011 roku. Przewodniczący zarządu podczas pierwszej kadencji rady dzielnicy Matarnia.