13 grudnia odbyła się ostatnia w tym roku sesja rady dzielnicy Matarnia. Jednym z punktów było rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego Matarnia w obiektywie.

Mieszkańców i uczestników zapraszamy na wręcznie nagród - 18 grudnia do siedziby rady. Lista laureatów i wszystkich prac w dalszej części artykułu.

Konkurs fotograficzny "Matarnia w Obiektywnie" dobiegł końca. Spłynęły do nas bardzo ciekawe zdjęcia obrazujące zarówno te najpopularniejsze, jak i te nieodkryte miejsca w Matarni.  
 
Ideą konkursu było znalezienie i utrwalenie na zdjęciach wyjątkowych miejsc w naszej dzielnicy. W tej chwili wyszukiwarka Google na hasło Matarnia podpowiada głownie obrazy związane z centrum handlowym. Mamy nadzieję, że z upływem czasu w internecie pojawi się coraz więcej wpisów i zdjęć z naszą dzielnicą, ukazujacych jej piękne zakątki. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej zabawy, a zwycięzcom składamy gratulacje!

Dziękując za udział i osobiste zaangażowanie w promocję naszej dzielnicy, chcemy wszystkich Państwa serdecznie zaprosić na spotkanie z poczęstunkiem, na którym autorzy najlepszych prac odbiorą nagrody. Zapraszamy bo warto się spotkać, poznać i porozmawiać w miłej sąsiedzkiej atmosferze.

Zapraszamy w najbliższy poniedziałek (18 grudnia) na godzinę 18.00 do siedziby rady dzielnicy Matarnia przy ul. Słowackiego 140 na uroczystą galę wręczenia nagród.

Zwycięzcy konkursu:

Laureatem I miejsca został Michał Werner.

II miejsce zdobył Szymon Leszczyński.

III miejsce zdobył Wojciech Fuszara.

Wszystkie prace

Poniżej przedstawiamy Państwu wszystkie prace, które brały udział w konkursie.

Konrad Daca

Krystyna Baj

Bernard Kilarski

Magdalena Kuczmańska

Karolina Guzmann

Michał Brennenstuhl

Michał Werner

Aleksandra Sulejman

Agata Brennenstuhl

Szymon Leszczyński

Ania Rucińska

Aleksander Konkol

Wojciech Fuszara

Arkadiusz Sawicki

Pietrusiak Gabriel

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież