Zbliża się okres planowania działań na rok 2018, dlatego też Strażnicy Miejscy pytają o nurtujące problemy w dzielnicy.

Zachęcamy Państwa do przekazania radnym dzielnicy najbardziej palących spraw związanych z zachowaniem porządku i bezpieczeństwa.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 października (poniedziałek), można je przekazywać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bezpośrednio do radnych lub podczas poniedziałkowych dyżurów w siedzibie rady dzielnicy przy ul. Słowackiego 140.

Komentarze   

+1 #1 Krystyna 2017-10-14 12:57
Szanowni Państwo Już kilkakrotnie prosiliśmy o wizyty Straży Miejskiej w godzinach wieczornych na Zieleńcu, a w szczególności na placyku zabaw przy ulicy Podchorążych. Młodzież późnym wieczorem na tych maleńkich sprzętach do zabawy dla maluchów urządza libacje. Kiedyś zdarzyło się, że Straż Miejska odwiedziła Zieleniec, a młodzież tuż po Panów odejściu potłukła ze złości butelki po piwie i pozostawiła po sobie smugę cienia... Czy jest jakaś szansa na poprawę ?... Szczerze, to nie wierzę wszak skuteczność Straży Miejskiej oceniam bardzo negatywnie, może coś się zmieni...
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież