Rada dzielnicy Matarnia zwraca się z prośbą do mieszkańców o wskazanie miejsc, w których Państwa zdaniem wciąż jeszcze brakuje ławek.

Tak jak zapowiadaliśmy w poprzednim artykule, udało się uzyskać fundusze na montaż ławek w dodatkowych czterech lokalizacjach - czekamy na Państwa zgłoszenia.

Zachęcamy mieszkańców, aby zgłaszali swoje propozycje lokalizacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z zastrzeżeniem że ławki mogą stanąć jedynie na terenach miejskich. Jeżeli nie są państwo pewni kto jest właścicielem terenu - bez obaw - sprawdzimy to - mówi Daniel Kossakowski, przewodniczący zarządu dzielnicy.

Każda propozycja zostanie rozpatrzona na najbliższej sesji rady dzielnicy (12 września), a następnie zostaną wybrane cztery najtrafniejsze miejsca. Pozostałe zgłoszenia będą realizowane w miarę możliwości finansowych.

Komentarze   

+1 #4 Kasia 2017-09-07 18:16
Może nad tym drugim zbiornikiem tzw. "ósemką"?
Cytować
0 #3 Sylwia 2017-09-07 14:44
Wiata na przystanku Radiowa. Ostatnio stałam tam i myślałam kiedy będzie tu wiata.. co do ławek to ławka na Radarowej koło szkoły jest dziwnym miejscem. Może postawić ławkę w okolicy sklepu lub boiska (kolo przystanku Radarowa).
Cytować
+1 #2 Daniel K 2017-09-07 14:06
Wiaty na przystankach przy ul. Radiowej zostaną zamontowane w ramach Gdańskiego Projektu Komunikacji Miejskiej w przyszłym roku na wiosnę.

Co do zbiornika i ławek - zanotowane.
Cytować
+2 #1 Marta 2017-09-07 13:38
Może koło zbiornika retencyjnego Klukowo ?? Piękne miejsce na spacery tylko brak miejsca żeby usiąść.
A może uda się zadaszyć przystanek autobusowy na ulicy Radiowa??
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież