Od około trzech tygodni w okolicy SP82 kręci się młody kot - czarny z białym krawatem. Dzieci zaczynają go dokarmiać. Jeśli ktoś go szuka - warto spojrzeć w okolice szkoły.

Z kolei odnośnie innego kota, ale w dużo mniej przyjemnych okolicznościach, napisał do nas czytelnik Dawid - którego niezapowiedziana kocia wizyta zakończyła się sporą raną.

Teraz poszukujemy właściciela szarego syberyjskiego rasowego kota, który kręci się po naszej dzielnicy. Przycupnął u nas na tarasie. Wpuściliśmy do środka... no i dziabnął do krwi żonę. Teraz grozi jej szczepienie na wściekliznę - relacjonuje.

Nie chodzi tutaj o konsekwencje dla właścicieli. Kota trzeba w domu obserwować. Jeśli mu nic nie będzie przez 7 dni to ciężka seria terapii przeciw wściekliźnie nie będzie potrzebna. Jeżeli ktoś coś wie na ten temat - proszony jest o kontakt pod numerem: 601 671 000.

Komentarze   

+1 #2 Maria Czechowska 2017-12-28 14:31
Kot ze szkoły znalazł już swój nowy dom.
Cytować
0 #1 Marta 2017-12-20 21:42
Trzy tyg temu na Telewizyjnej czarny kocur przesiadywal mi na tarasie, wrecz pchal sie do domu...wygladal na domowego, zadbany chyba sie zgubil.Zadzwonilam do promyka i przyjechali i go zabrali.Moze i tego kocurka trzeba tez zglosic do schroniska, zeby nie marzl zima a wlasciciel o ile czyis jest predzej schronisku bedzie szukal albo znajdzie sie ktos kto go przygarnie
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież