Nowości

W niedzielny poranek, 9 kwietnia, uczniowie klukowskiej Szkoły Podstawowej wraz z rodzicami i kadrą pedagogiczną walczyli w konkursie Pozytywna strefa kibica.

Konkurs ogłoszony został przy okazji trzeciego Gdańsk Maratonu. Zajęliśmy drugie miejsce! Przedstawiamy relację z tego wydarzenia.

Referat straży miejskiej w Osowie rozpoczął pracę w tegoroczne wakacje. Swoimi działaniami obejmuje również Matarnię. Jak się sprawują strażnicy?

Nasza rada dzielnicy spotkała się z przedstawicielami SM, aby porozmawiać o ich pracy oraz wskazać problemy, które najczęściej zgłaszają mieszkańcy.

Powołana w czerwcu rada działa w naszej dzielnicy już prawie cztery miesiące. Co udało im się zrobić do tej pory?

Ten artykuł jest pierwszym, który podsumowuje dotychczasową pracę radnych i jednocześnie zapoczątkuje comiesięczną serię podsumowań Rady Dzielnicy.

Prawie 70 mieszkańców sprzątało w sobotę naszą dzielnicę. Przez blisko trzy godziny zapełniliśmy wspólnie cztery duże kontenery.

I chociaż niektórzy w tym czasie dbali żeby śmieci nie zabrakło - to jak na pierwszy raz wyszło świetnie! Wydarzenie na pewno odbęcie się ponownie na wiosnę.

Zapraszamy do udziału w sprzątaniu świata, organizowanego wspólnie z Zarządem Dróg i Zieleni w Gdańsku i przy patronacie IKEA oraz Parku Handlowego Matarnia.

17 września, od godziny 11 do 14, będziemy wspólnie sprzątać naszą okolicę. Sprzątanie Świata będzie jednym z wielu przedsięwzięć prowadzonych w tym dniu w Gdańsku.

Podkategorie