Nowości

Marsz na orientację Tropem Ptasim jest dla tych, którzy oprócz aktywnego wypoczynku odczuwają potrzebę odkrywania skarbów bioróżnorodności.

Impreza odbędzie się 26.08.2017 (sobota) i rozpocznie przy ul. Abrahama w Gdańsku (VII Dwór), na skrzyżowaniu wejść do Doliny Samborowo i Zielonej Doliny.

Zachęcamy mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszy gdański balkon oraz przedogródek.

Organizatorem jest Gdański Zarząd Dróg i Zieleni, dział Ogrodnika Miejskiego. Szczegóły w dalszej części artykułu.

W niedzielny poranek, 9 kwietnia, uczniowie klukowskiej Szkoły Podstawowej wraz z rodzicami i kadrą pedagogiczną walczyli w konkursie Pozytywna strefa kibica.

Konkurs ogłoszony został przy okazji trzeciego Gdańsk Maratonu. Zajęliśmy drugie miejsce! Przedstawiamy relację z tego wydarzenia.

Referat straży miejskiej w Osowie rozpoczął pracę w tegoroczne wakacje. Swoimi działaniami obejmuje również Matarnię. Jak się sprawują strażnicy?

Nasza rada dzielnicy spotkała się z przedstawicielami SM, aby porozmawiać o ich pracy oraz wskazać problemy, które najczęściej zgłaszają mieszkańcy.

Powołana w czerwcu rada działa w naszej dzielnicy już prawie cztery miesiące. Co udało im się zrobić do tej pory?

Ten artykuł jest pierwszym, który podsumowuje dotychczasową pracę radnych i jednocześnie zapoczątkuje comiesięczną serię podsumowań Rady Dzielnicy.

Podkategorie